Понеділок, 28 Листопада

Увага! З 1 серпня змінюється розклад Ужгородського поїзда

 

 

Цей потяг раніше приїздив із Закарпаття до Бердичева до 7.23. А о 7.25 чимало бердичівлян, їздило ним до Києва. Від 1 серпня він буде їхати майже на годину пізніше.

 

 

О 8.10 прибувати на станцію Бердичів, а о 8.13 відправлятись з неї в напрямку Києва. Хоча час стоянки в Бердичеві збільшили на одну хвилину, але в цілому він став менш зручний для вранішнього добирання до Києва.

У зворотному напрямку графік руху майже не змінився. Було 21.12 – 21.14, а стало: 21.08 – 21.10.

Слід зазначити, що цей потяг по через день слідує або до Ужгорода, або до Тячева. Тобто, на шляху від Києва до Мукачево маршрут обох потягів ідентичний, а вже після Мукачево один день їде до Ужгорода, а на другий день до Тячева (через Солотвино).

Тим, хто планує провести відпустку в гарячих купальнях Берегового, Косиня чи Велятина, треба звернути на це увагу. 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.