В Бердичеві відбудеться відкриття меморіальної дошки Джозефу Конраду! — РІО Бердичів

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2010

Четвер, 6 Серпня

  • Бердичівський Базар

В Бердичеві відбудеться відкриття меморіальної дошки Джозефу Конраду!

Всесвітньо відомий письменник родом з Бердичева Джозеф Конрад вважається одним із найвидатніших англійських прозаїків незважаючи на те, що до 20 років не володів вільно англійською мовою. Конрад створював романи та короткі оповідання, що відзеркалювали приховані аспекти світового панування Британської Імперії, водночас поринаючи в глибини людської душі.

До дня народження, 160-ти річчя відомого автора 01 грудня 2017 року о 09.30 год. за адресою: м. Бердичів, вул. Дж. Конрада, 7/16, відбудеться відкриття меморіальної дошки всесвітньо відомому уродженцю бердичівської землі – Джозефу Конраду.

Konrad1

Konrad2

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.