Помер Микола Кіндратович Борисюк - почесний громадянин міста Бердичева — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Помер Микола Кіндратович Борисюк - почесний громадянин міста Бердичева

16 січ. 2014 Олександр Доманський

Микола Кіндратович БорисюкВ середу перестало битись серце відомого Бердичівлянина, справжнього Ветерана Великої Вітчизняної війни, Вчителя і Директора, Журналіста і Редактора, Командира і Комуніста.

5 січня він вперше за останні роки не був на мітингу, присвяченому визволенню Бердичева, хоча до цього не пропускав жодного Дня Перемоги, адже він доклав до цієї перемоги свою вагому дещицю.

 

Народився Микола Борисюк в селі Скраглівка 19 серпня 1919 року. Після закінчення сільської школи та Бердичівського педагогічного технікум недовго працював вчителем, а з 1939 року став танкістом Червоній Армії. Фронтами Великої Вітчизняної пройшов із 1941 по 1945 рік та залишив своє прізвище на стіні Рейхстагу.

 

 

Після війни закінчив Бердичіський вчительський інститут, працював за фахом в Скраглівці, редактором районної та армійської газет, в райкомі і міськкомі партії, а згодом протягом 20 років – директором та вчителем 17-ї школи Бердичева.

 

Саме тут я вперше познайомився з Миколою Кіндратовичем і назавжди запам’ятав його уроки історії, його розповіді про страшну війну, його настанови молодому поколінню жити і творити. Тисячі випускників школи завжди пам’ятатимуть його, як він знав і розумів кожного учня сімнадцятої…

 

До останніх днів свого життя Микола Борисюк вів активну громадську діяльність, виступав перед учнями, студентами, вчителями, лікарями, депутатами, був у центрі справ ветеранських організацій як міста, так і району, постійним дописувачем місцевої преси, в тому числі і нашої газети, почесним громадянином міста Бердичева.

 

 

Світлу пам’ять про шанованого земляка назавжди збережуть його діти та онуки, його учні і послідовники та всі всі бердичівляни.

 

Олександр Доманський, від імені випускників 17-ї школи, журналістів міста та району та всіх жителів Бердичівського краю 

Відео

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.