Орендаря кар’єру в Бердичівському районі суд зобов’язав сплатити борг і повернути землю — РІО Бердичів
  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Орендаря кар’єру в Бердичівському районі суд зобов’язав сплатити борг і повернути землю

13 лип. 2018 Прес-служба прокуратури Житомирської області

За позовом Бердичівської місцевої прокуратури судом прийнято рішення про розірвання з товариством договору оренди земельної ділянки площею 5,6 га вартістю 2,4 млн грн, що знаходиться за межами населеного пункту на території Райківської сільської ради Бердичівського району, а також стягнення заборгованості з недобросовісного орендаря та повернення земельної ділянки.

Підставою для пред’явлення позову стало систематичне порушення товариством умов договору оренди земельної ділянки – несвоєчасне внесення орендної плати, унаслідок чого місцеві бюджети територіальної громади недоотримували кошти, які могли б використати на розвиток інфраструктури.


Зокрема, каменевидобувне товариство, взявши у 2014 році в оренду зазначену земельну ділянку для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємства, пов’язаних із користуванням надрами, із червня 2017 року не сплачувало коштів, заборгувавши понад 66 тис грн.


Господарський суд Житомирської області визнав правову позицію прокуратури обґрунтованою та прийняв рішення на користь місцевої громади.

 

Відео

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.