З 1 січня зростають мінімальна зарплатня і прожитковий мінімум — РІО Бердичів

Четвер, 18 Липня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

З 1 січня зростають мінімальна зарплатня і прожитковий мінімум

28 лист. 2018 Власкор

Це стало відомо з прийнятого на засіданні Верховної Ради України 23 листопада Державного бюджету на 2019 рік. Причому приймали народні обранці його в нічному режимі, не порушуючи традицію.

Зранку Законопроект №9000 був підтриманий депутатами, які віддали за нього свої 239 голосів, хоча остаточного його тексту наразі ще немає. Окрім вказаних у ньому доходів та видатків загального і спеціального фондів, стала відома інформація про збільшення з січня 2019 року розмірів мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму. Останній, до речі, разом з пов’язаними із ним виплатами змінюватимуться у наступному році тричі.


Отож, мінімальна заробітна плата, котра, нагадаємо, з початку цього року становить 3723 гривні, з 1-го січня складатиме 4173 гривні з розрахунку у 25 гривень 13 копійок за робочу годину.
Стосовно розміру прожиткового мінімуму на одну особу і основним соціальним та демографічним групам населення у 2019 році очікуються наступні зміни:

Основні демографічні та соціальні групи населення

У відсотковому співвідношенні до прожиткового мінімуму рівень забезпечення прожиткового мінімуму для призначення допомоги відповідно до законодавства основним соціальним і демографічним групам населення є таким:
- працездатні особи – 21%;
- діти – 85;
- непрацездатні особи та особи з інвалідністю – 100%.
Малозабезпечені сім’ї з наступного року мають отримувати державну соціальну допомогу, яка буде не більше 75% рівня забезпечення прожиткового мінімуму для сім’ї.

Також читайте: Кому і на скільки підвищать у грудні пенсії (у цифрах)

 

Відео

rif800

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.