На Бердичівщині виявлено сказ — РІО Бердичів

Вівторок, 18 Червня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

На Бердичівщині виявлено сказ

26 груд. 2018 Прес-служба Бердичівської РДА

На території УТМР мисливські угіддя Бердичівського району с. Малосілка виявлено тварину, хвору на сказ.

Даний факт підтверджується лабораторним дослідженням в Житомирській регіональній лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.


З метою  недопущення поширення інфекції на інші населені пункти району та запобігання захворювання людей і тварин, Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Бердичівській районній державній адміністрації 22 грудня 2018 року провела термінове засідання.
Порядок денний комісії передбачав питання щодо проведення на території УТМР мисливські угіддя Бердичівського району с. Малосілка протиепізоотичних заходів, в зв’язку з виявленням випадку захворювання лисиці на сказ.


Голова комісії, голова райдержадміністрації Петро Яригін відкрив засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії та повідомив присутнім про  те, що виявлено випадок захворювання лисиці на сказ.    
Начальник Бердичівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Валерій Биков запропонував ввести карантинні обмеження не лише на території УТМР мисливські угіддя Бердичівського району с. Малосілка, а й на прилеглі до неї лісові і сільськогосподарські угіддя в радіусі до 10 км, так як вогнищем сказу вважається не тільки місце виявлення джерела збудника інфекції (хворих на сказ тварин), а і навколишня територія, на яку можлива міграція диких та безпритульних тварин.


Заслухавши та обговоривши інформацію щодо епізоотичної ситуації захворювання тварин на сказ в Бердичівському районі, Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Бердичівській районній державній адміністрації вирішила:


1. Територію мисливських угідь УТМР Бердичівського району с. Малосілка з прилеглими територіями оголосити неблагополучними по сказу.

2. Ввести на територію мисливських угідь УТМР Бердичівського району с. Малосілка карантинні обмеження.

3. Встановити на території мисливських угідь УТМР Бердичівського району села Малосілка загрозливу зону в радіусі до10 км.

4. Затвердити план оздоровчих  заходів по боротьбі зі сказом тварин на території мисливських угідь УТМР Бердичівського району с. Малосілка та загрозливу зону в радіусі до 10 км.


Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника управління Держпродспоживслужби в Бердичівському районі Бикова В.М.

super cina

Відео

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

rif800

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.