Міська рада Бердичева оголосила конкурс аптек і стоматологій — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Міська рада Бердичева оголосила конкурс аптек і стоматологій

04 січ. 2019 Управління праці та соціального захисту населення

Інформація про це з’явилася на Офіційному порталі міста вчора і стосується вона послуг та пільг, які надаватимуть вищевказані установи громадянам, постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС:

«Оголошується конкурс з визначення аптечних та стоматологічних установ міста, що будуть надавати відповідні пільги та послуги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.


Для участі в конкурсі до управління праці та соціального захисту населення виконкому Бердичівської міської ради необхідно надати такі документи:
- заяву;
- копію статуту, засвідчену підписом керівника аптечної установи чи стоматологічного закладу, що скріплюється печаткою;
- копію ліцензії на медичну практику або на роздрібну торгівлю лікарськими засобами відповідно;
- довідку про банківські реквізити;
- фінансовий документ, що підтверджує можливість аптечних чи стоматологічних закладів здійснювати пільгове медичне забезпечення постраждалих громадян за рахунок власних оборотних коштів з подальшим відшкодуванням видатків (баланс, звіт про фінансові результати, звіт про рух грошових коштів тощо);
- подання конкурсних пропозицій.


Звертатись за адресою: м. Бердичів, вул. Європейська, 83, каб. 24 
Управління праці та соціального захисту населення 
Документи подаються у місячний термін з моменту публікації оголошення


Конкурс відбудеться 04.02.19 о 15-00 в приміщенні виконавчого комітету Бердичівської міської ради за адресою: м. Бердичів, пл. Центральна 1, каб. № 16».

super cina

Відео

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

rif800

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.