Понеділок, 28 Листопада

Інформація для бердичівлян щодо зміни виплати житлових субсидій з березня 2019 року

Починаючи з березня 2019 року, житлові субсидії будуть виплачуватися громадянам – одержувачам житлових субсидій двома механізмами монетизації, які працюватимуть паралельно, у готівковій і грошовій формі.

Громадяни – одержувачі житлових субсидій, які звернулися за субсидією уперше з 1 січня 2019 року житлові субсидії будуть отримувати у грошовій формі. Cубсидія від держави надходитиме на їх персональний обліковий запис в «Ощадбанку». Банк розраховуватиметься за субсидіанта з надавачами комунальних послуг та одразу інформуватиме SMS-повідомленням громадян про те, скільки їм залишилося доплатити за комуналку. Цим сім’ям не потрібно буде щомісяця сплачувати свій обов’язків платіж окремо за кожен вид послуги. Держава через «Ощадбанк» сплачуватиме частину комуналки, в межах виділеної субсидії та соціальних норм, а субсидіанти доплачуватимуть другу частину рахунку.


З березня 2019 року громадянам, які одержують житлові субсидії з початку опалювального сезону 2018 року, виплату житлових субсидій буде переведено в готівкову форму.


Громадянам – одержувачам житлових субсидій, які не одержують пенсію, виплата усієї суми призначеної субсидії для сплати ними житлово-комунальних послуг буде перерахована готівкою через АТ «Ощадбанк».


З березня 2019 року кошти можна отримати у будь-якому відділенні АТ «Ощадбанк», а громадянам – одержувачам житлових субсидій, які одержують пенсію, субсидія буде виплачуватися одночасно з пенсією.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.