У Бердичеві стартував Бюджет участі – 2019 — РІО Бердичів

Понеділок, 25 Трв

  • Бердичівський Базар

У Бердичеві стартував Бюджет участі – 2019

Вже два роки поспіль у Бердичеві реалізовувався Бюджет участі, котрий називають громадським бюджетом, адже саме громада має змогу запропонувати цікаві та важливі ідеї створення чогось дійсно необхідного або ж відновлення і покращення того, що вже є, у мікрорайонах міста за бюджетні кошти. Так само і вибір на користь того чи іншого проекту робить громада Бердичева, віддаючи свої голоси за кращу, на їхній погляд, ідею.

Початок така ініціатива взяла ще у 2017 році і набрала популярності, хоча дехто і нині вважає, що виділених для реалізації проектів коштів замало, бо і проектна документація вартує свого, і матеріали, і робота, а тому не завжди вдається повністю зробити від початку до кінця задумане. Так, наприклад, було з проектом «Парк біля озера», який частково облагороджували в тому ж таки 2017 році, встановивши ліхтарі, розчистивши набережну та розмістивши доріжку. Наступного 2018 року цей проект знову переміг, що дало змогу продовжити реалізацію ідеї.
Сам Бюджет участі з початку його впровадження у Бердичеві поділяв місто на 6 мікрорайонів, з кожного з яких бердичівляни подавали пропозиції. У 2017 році на кожен проект-переможець виділяли по 100 000 грн. з міського бюджету, у 2018 році – по 200 000 грн.


В цьому ж році на ініціативних бердичівлян чекають деякі зміни. Про це стало відомо з розміщеного на Офіційному порталі міста оголошення про те, що у Бердичеві стартував Бюджет участі – 2019. Кошти на реалізацію проектів-переможців буде виділено у сумі 1 800 000 грн. Проте якщо раніше перемагало 6 проектів, по одному з кожного мікрорайону, то нині в оголошенні вказано про лише дві суми – 1 500 000 грн. на великий проект і 300 000 грн. на маленький проект.


Бюджет участі – 2019 поділений на 4 етапи. І-й етап – прийом проектних пропозицій, який проводиться з 16 квітня по 16 травня. ІІ-й етап – перевірка проектів на відповідність до Положення, що відбуватиметься з 17 травня по 05 червня. ІІІ етап – загальноміське голосування, яке проходитиме з 10 по 21 червня. На останньому, IV етапі, 24-25 червня відбудеться підрахунок голосів та оголошення результатів.


Бердичівляни, які хочуть спробувати свої сили в якості автора проекту, котрий, на їхню думку, необхідний для нашого міста, можуть приносити проектні пропозиції в міську раду за адресою: пл. Центральна, 1, каб. №12.

etapi

 

Читайте також:

Шість мікрорайонів, чотири проекти вже є, серед них і новий пляж – в Бердичеві діє Бюджет участі

Відсьогодні в Бердичеві розпочалося голосування за проекти "Бюджету участі"

Голосування за проекти «Бюджету участі» в Бердичеві набирає обертів

Середа – останній день, коли бердичівляни можуть проголосувати за проекти «Бюджету участі»

У Бердичеві почався підрахунок голосів за проекти «Бюджету участі»

Визначено проекти-переможці «Бюджету участі» в Бердичеві. Результати

Кількість голосів бердичівлян за кожен з 50 проектів "Бюджету участі". Список

На польському кладовищі в Бердичеві з’явилася сучасна алея

В Бердичеві з’явився новомодний світлофор

Біля ставка в Бердичеві з’явилася асфальтна доріжка та освітлення

Дівчина-підліток з Бердичева знає, що потрібно робити з безпритульними собаками

В Бердичеві стартував «Бюджет участі»: лише за кілька годин проголосувало півсотні містян. ФОТО

Визначено шість переможців «Бюджету участі-2018» у Бердичеві. ФОТО. ВІДЕО

 

 

super cina

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.