Перекриття 9 травня вулиць Бердичева з нагоди 74-ї річниці Перемоги — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Перекриття 9 травня вулиць Бердичева з нагоди 74-ї річниці Перемоги

07 трав. 2019 Організаційний комітет

До уваги мешканців та гостей міста Бердичева!

У зв’язку з проведенням заходів приурочених вшанування подвигу захисту та визволення України з нагоди 74-ї річниці Перемоги, 09.05.2019 року рух автомобільного транспорту за центральними вулицями міста буде організовано таким чином:

- з 09.00 год. до 11.30 год. (під час урочистого зібрання громадськості) буде здійснено повне перекриття руху автотранспорту проїжджими частинами пл. Соборної, вул. Європейської та вул. Вінницької: від перехрестя пл. Соборної - вул. Житомирської до перехрестя вул. Європейської – вул. Данилівської та від перехрестя пл. Соборної - вул. Житомирської до перехрестя вул. Вінницької –вул. Одеської.


Рух автомобільного транспорту на час перекриття спрямовано за вулицями Данилівська, С.Сідлецього, Пушкіна та Короленка.

- з 11.00 год. до 12.00 год. (під час урочистої ходи пам’яті від пл. Соборної до військового кладовища) буде повністю перекрито рух автотранспорту вулицею Європейською від універмагу „Ювілейний” до перехрестя вул. Європейської – вул. С. Сідлецького, до перехрестя вул. С. Сідлецького – вул. Пушкіна та вулицею Пушкіна до військового кладовища.


Просимо врахувати вищезазначений порядок руху автомобільного транспорту 09.05.2019 року автоперевізників, міські служби «радіотаксі» та водіїв приватного автотранспорту.

 

Відео

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.