Пам’ятка для бердичівлян щодо дотримання пожежної безпеки в період підготовки та проведення виборів до Верховної Ради України — РІО Бердичів

Вівторок, 21 Січня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Пам’ятка для бердичівлян щодо дотримання пожежної безпеки в період підготовки та проведення виборів до Верховної Ради України

До початку проведення виборів:

Ретельно оглянути приміщення, переконатися у відсутності порушень, що можуть призвести до пожежі, перевірити наявність первинних засобів пожежогасіння (не менше 2-х вогнегасників), електричних ліхтарів.
Перевірити стан засобів протипожежного захисту (пожежну та охоронно-пожежну сигналізацію, наявність та справність телефонного зв’язку тощо).

Меблі та обладнання мають розміщуватися таким чином, щоб забезпечити вільний евакуаційний прохід до дверей виходу з приміщення. Евакуаційні шляхи та виходи необхідно постійно утримувати вільними, нічим не захаращувати.

Документи, папір та інші горючі матеріали слід зберігати на відстані не менше 1 м від електрощитів, електрокабелів, дротів; 0,5 м від світильників та 0,25 м від приладів опалення.
У разі виявлення пожежі (ознаки горіння) необхідно:

• негайно повідомити про це за телефоном «101» оперативно-рятувальну службу. При цьому необхідно назвати адресу об’єкта, місце виникнення пожежі, обстановку на пожежі, наявність людей;

• у разі загрози життю людей негайно організувати їх рятування (евакуацію), вжити заходи для гасіння (локалізації) пожежі первинними засобами пожежогасіння та евакуацію (збереження) матеріальних цінностей;

• здійснити в разі необхідності відключення електроенергії;

• організувати зустріч підрозділів оперативно-рятувальної служби, надати їм допомогу у виборі найкоротшого шляху для під'їзду до осередку пожежі та в установці на джерело водопостачання.
Після закінчення роботи виборчої дільниці (відправки бюлетенів в окружну виборчу комісію) необхідно:

Ретельно оглянути приміщення, переконатися у відсутності порушень, що можуть призвести до пожежі, вимкнути освітлення, електроживлення приладів та обладнання (за винятком електрообладнання, яке за вимогами технології має працювати цілодобово).

super cina

 

Відео

anoliya zb 800

rif 800 2020

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.