Роздрукувати цю сторінку

Пам’ятка для бердичівлян щодо дотримання пожежної безпеки в період підготовки та проведення виборів до Верховної Ради України

До початку проведення виборів:

Ретельно оглянути приміщення, переконатися у відсутності порушень, що можуть призвести до пожежі, перевірити наявність первинних засобів пожежогасіння (не менше 2-х вогнегасників), електричних ліхтарів.
Перевірити стан засобів протипожежного захисту (пожежну та охоронно-пожежну сигналізацію, наявність та справність телефонного зв’язку тощо).

Меблі та обладнання мають розміщуватися таким чином, щоб забезпечити вільний евакуаційний прохід до дверей виходу з приміщення. Евакуаційні шляхи та виходи необхідно постійно утримувати вільними, нічим не захаращувати.

Документи, папір та інші горючі матеріали слід зберігати на відстані не менше 1 м від електрощитів, електрокабелів, дротів; 0,5 м від світильників та 0,25 м від приладів опалення.
У разі виявлення пожежі (ознаки горіння) необхідно:

• негайно повідомити про це за телефоном «101» оперативно-рятувальну службу. При цьому необхідно назвати адресу об’єкта, місце виникнення пожежі, обстановку на пожежі, наявність людей;

• у разі загрози життю людей негайно організувати їх рятування (евакуацію), вжити заходи для гасіння (локалізації) пожежі первинними засобами пожежогасіння та евакуацію (збереження) матеріальних цінностей;

• здійснити в разі необхідності відключення електроенергії;

• організувати зустріч підрозділів оперативно-рятувальної служби, надати їм допомогу у виборі найкоротшого шляху для під'їзду до осередку пожежі та в установці на джерело водопостачання.
Після закінчення роботи виборчої дільниці (відправки бюлетенів в окружну виборчу комісію) необхідно:

Ретельно оглянути приміщення, переконатися у відсутності порушень, що можуть призвести до пожежі, вимкнути освітлення, електроживлення приладів та обладнання (за винятком електрообладнання, яке за вимогами технології має працювати цілодобово).

super cina

 

Подібні матеріали