У Бердичеві оштрафували військового за алкоголь на роботі та «самоволку» — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

У Бердичеві оштрафували військового за алкоголь на роботі та «самоволку»

22 серп. 2019 Прес-служба Бердичівського міськрайонного суду

Бердичівським міськрайонним судом Житомирської області визнаний винним С. за вчинення адміністративних правопорушень, передбачених ч.4  ст.172-11  КУпАП (самовільне залишення військової частини або місця служби), ч.3 ст.172-20 КУпАП (розпивання алкогольних, слабоалкогольних напоїв або вживання наркотичних  засобів, психотропних речовин  чи  їх аналогів).

Встановлено, що військовослужбовець за контрактом С. під час дії особливого періоду, виконував обов’язки військової служби в нетверезому стані на території військової частини, знаходячись на військовій службі  у військовій частині самовільно залишив військову частину, чим вчинив правопорушення, передбачені ст.ст.172-11 ч.4,172-20 ч.3 КУпАП.


В судовому засіданні С. вину  у скоєні проступків визнав.
Призначаючи стягнення, суддя  врахував характер вчинених діянь, особу, яка притягається до адміністративної відповідальності (вперше притягується до адміністративної відповідальності, посередньо  характеризується за місцем служби), ступінь його вини.
Суд визнав С. винним за ч.4 ст. 172-11  КУпАП ,ч.3 ст. 172-20 КУпАП та наклав на нього стягнення у виді штрафу в розмірі 4500 гривень.


Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду  протягом десяти днів з дня її винесення. З повним текстом рішення можна ознайомитися на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

 

super cina

 

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.