Суд Бердичева покарав рибака за 55 карасів — РІО Бердичів

П'ятниця, 10 Липня

  • Бердичівський Базар

Суд Бердичева покарав рибака за 55 карасів

02 вер. 2019 Бердичівський міськрайонний суд Житомирської області

Бердичівським міськрайонним судом Житомирської області визнаний винним А. за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченего ч.4 ст.85 КУпАП (порушення правил використання об'єктів тваринного світу).

Згідно з протоколом, А. на р. Гнилоп’ять в районі с. Слободище Бердичівського району ловив рибу з гумового човна забороненими знаряддями лову, виготовленими із сіткоснастевого матеріалу (сітки), використання яких в даний час і в даному місці заборонено та зловив рибу карась в кількості 55 штук, загальною вагою 9,2 кг. Такими діями А. завдані збитки рибним запасам України, які становлять 935 грн., за що передбачена адміністративна відповідальність згідно ч. 4 ст. 85 КУпАП.

В судовому засіданні А. вину у скоєному правопорушенні визнав.

Враховуючи досліджені докази, судом встановлено, що дії А. в повній мірі відповідають складу правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 85 КУпАП. Обставин, що пом’якшують або обтяжують відповідальність за адміністративне правопорушення, судом не виявлено.

Призначаючи стягнення, суддя враховував характер вчиненого діяння, особу, яка притягається до адміністративної відповідальності вперше, майновий стан (не працює), ступінь вини, відношення до проступку, і вважає доцільним накласти стягнення у виді штрафу з конфіскацією знаряддя вчинення правопорушення, яке буде достатнім для виправлення особи порушника та запобігатиме вчиненню нових правопорушень.

Суд визнав А. винним в скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 85 КУпАП, та застосував до нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 340 (триста сорок) гривень.
Знаряддя і засоби вчинення правопорушення: сітку (l - 50 м; h - 1,2 м; d - 40 мм), виготовлену із сіткоснастевого матеріалу в кількості 2 шт., конфісковано в дохід держави, гумовий човен «Барк» у кількості 1 шт., вилучений у А., після набрання постановою законної сили повернути А.

Також стягнуто з А. на користь держави заподіяну ним майнову шкоду в розмірі 935 гривень.

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду протягом десяти днів з дня її винесення.

З повним текстом рішення можна ознайомитися на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

super cina

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.