Медсестру бердичівської лікарні судили за підроблення документів — РІО Бердичів

П'ятниця, 10 Липня

  • Бердичівський Базар

Медсестру бердичівської лікарні судили за підроблення документів

09 вер. 2019 Власкор

Здавалося б, благородні і добра справа, а також така гарна якість, як взаємовиручка, зіграли аж ніяк не на користь працівниці Бердичівської міської лікарні. Її бажання допомогти колезі по роботі призвело до того, що на жінку завели справу, яку і передали до суду.

Подія трапилася ще 2 роки тому, у 2017 році, але вердикт медпрацівниці суд виніс кілька днів тому. З внесеної у Єдиний державний реєстр судових рішень ухвали Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області стало відомо, що з 8 травня до 29 вересня 2017 року жінка, працюючи у комунальному некомерційному підприємстві «Бердичівська міська лікарня» на посаді сестри медичної зі стоматології стоматологічного кабінету стаціонару, не являючись службовою особою, систематично складала завідомо підроблені офіційні документи за наступних обставин.    


А обставини полягають у тому, що інша працівниця - молодша сестра-прибиральниця - саме у цей період була відсутня на робочому місці, бо з 6 травня по 23 жовтня перебувала за межами України і своїх безпосередніх обов’язків не виконувала. Але медична сестра умисно, з метою укриття фактів відсутності на роботі цієї жінки, вносила неправдиві відомості до табелів обліку явок на роботу за 5 місяців 2017 року, відповідно до яких молодша сестра-прибиральниця нібито знаходилась на робочому місці. Тобто медичним працівником було складено завідомо підроблені офіційні документи, які посвідчують певні факти, що мають юридичне значення.


Захисник обвинуваченої подав клопотання звільнити обвинувачену від кримінальної відповідальності у зв`язку з тим, що жінка кається і раніше не була судима, вперше вчинивши злочин невеликої тяжкості, за місцем роботи та проживання характеризується позитивно. Крім того, додав також, що обвинувачена активно сприяла розкриттю злочину і ніякої матеріальної шкоди своїми діями не заподіяла.


На підставі усього наведено суд постановив звільнити обвинувачену від кримінальної відповідальності, передбаченої ч. 2 ст. 358 КК України, у зв`язку з дійовим каяттям.

 

super cina

 

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.