Бердичівлянина за несплату аліментів двом синам суд покарав громадськими роботами — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Бердичівлянина за несплату аліментів двом синам суд покарав громадськими роботами

03 жовт. 2019 Прес-служба Бердичівського міськрайонного суду

Бердичівським міськрайонним судом Житомирської області визнаний винуватим громадянин У. у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 164 КК України (ухилення від сплати аліментів на утримання дітей).

Встановлено, що згідно рішення Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області У. зобов’язаний щомісячно сплачувати на користь У. аліменти на утримання двох синів в розмірі 1/3 частки його заробітку (доходу), але не менше 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідно віку до досягнення дітьми повноліття.


Однак, У. злісно ухилявся від сплати встановлених рішенням Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області коштів на утримання дітей /аліментів/, на попередження державного виконавця не реагував, на обліку в центрі зайнятості не перебував, ніякої матеріальної допомоги дітям не надавав, участі у вихованні синів не приймав, їх життям не цікавився, в результаті чого у нього виникла заборгованість по аліментах, яка становить 44 місяці або в грошовому еквіваленті 37 283,64 грн.


В ході судового розгляду обвинувачений У. свою вину в скоєні злочину визнав повністю, у вчиненому щиро розкаявся. Суду показав, що заборгованість по аліментам сплатив.


Приймаючи до уваги санкцію статті, суд прийшов до висновку про призначення обвинуваченому покарання у виді громадських робіт, що буде необхідним й достатнім для його виправлення та запобігання вчиненню нових злочинів. У. визнано винуватим у пред"явленому обвинуваченні у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 164 КК України та призначено йому покарання у виді громадських робіт на строк 100 (сто) годин.
На вирок протягом тридцяти днів з дня проголошення може бути подана апеляційна скарга.


З повним текстом рішення можна буде ознайомитися на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

super cina

Відео

anoliya zb 800

rif 800 2020

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.