Бердичівлянина суд покарав за повторне вчинення домашнього насильства — РІО Бердичів

Бердичівлянина суд покарав за повторне вчинення домашнього насильства

30 жовт. 2019 Прес-служба Бердичівського міськрайонного суду

Бердичівським міськрайонним судом Житомирської області визнаний винним П. за вчинення адміністративного правопорушення, передбачене ч.2 ст. 173-2 КУпАП (вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування).

Встановлено, що П., якого протягом року було піддано адміністративному стягненню за аналогічне порушення, за місцем проживання вчинив домашнє психологічне насильство в сім"ї відносно своєї дружини П., під час якого ображав її брутальною лайкою.
У судовому засіданні П. визнав протиправність своїх дій.


Призначаючи стягнення, суддя врахував характер вчиненого діяння, особу порушника (притягається до адміністративної відповідальності повторно), ступінь його вини, відношення до проступку, майновий стан (не працює), тому вважав доцільним призначити стягнення у виді адміністративного арешту. Вказане стягнення буде належним чином відповідати характеру даного адміністративного правопорушення та запобігатиме вчиненню нових правопорушень.


Суд визнав П. винним у вчиненні правопорушення, передбаченого частиною другою статті 173-2 КУпАП, та застосував до нього стягнення у виді адміністративного арешту на строк 7 (сім) діб.
Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення.


З повним текстом постанови можна ознайомитися на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

 

super cina

 

 

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.