На екскурсію до суду Бердичева завітали майбутні юристи — РІО Бердичів

Середа, 11 Грудня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

На екскурсію до суду Бердичева завітали майбутні юристи

12 лист. 2019 Прес-служба Бердичівського міськрайонного суду

Бердичівський міськрайонний суд Житомирської області  продовжує приймати гостей у межах заходу «Дня відкритих дверей».

11 листопада 2019 року в Бердичівському міськрайонному суді Житомирської  області проведено День відкритих дверей для студентів IV курсу (групи Ю-436, Ю-437, викладач Ящук В.М.) Бердичівського коледжу промисловості, економіки  та права.

Ознайомлення з роботою суду розпочалося з канцелярії суду, студенти дізналися про реєстрацію, рух документів, що надходять до суду та порядок роботи з ними в автоматизованій системі документообігу Д-3, порядок реєстрації справ різних категорій, процес автоматичного розподілу справ, порядок ведення обліково-статистичних карток.

Голова суду Олег Замега  розповів студентам про роботу суду, що саме до суду першої інстанції особа звертається за захистом своїх прав та інтересів,  про основне завдання правосуддя-забезпечення кожному право на справедливий суд, виходячи із принципу верховенстві права, про розгляд судових справ, які віднесені процесуальним законом до підсудності суду.

Також студенти  оглянули робочі кабінети, зали судових засідань з розгляду кримінальних та цивільних справ, інформаційні стенди, ознайомилися з роботою суддів та працівників апарату суду.
Студенти Бердичівського коледжу промисловості, економіки  та права залишали приміщення суду  сповнені приємних вражень  від побаченого та почутого.

syd1

syd2

syd3

super cina

Відео

anoliya zb 800

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.