У Бердичеві відбувся суд над військовим — РІО Бердичів

Середа, 8 Липня

  • Бердичівський Базар

У Бердичеві відбувся суд над військовим

18 лист. 2019 Прес-служба Бердичівського міськрайонного суду

Бердичівським міськрайонним судом Житомирської області визнаний винним  Д. за вчинення адміністративного правопорушення, передбачене  ч. 3 ст. 172-20 КУпАП (розпивання алкогольних, слабоалкогольних напоїв або вживання наркотичних засобів, психотропних речовин чи їх аналогів).

Встановлено, що Д. у військовій частині виконував обов’язки військової служби в нетверезому стані під час дії особливого періоду. 

У судовому засіданні  Д. вину у скоєному визнав повністю. Пояснив, що  оскільки у нього були проблеми в сім’ї, тому він вживав алкоголь.

Враховуючи досліджені докази, судом встановлено, що дії Д. повній мірі відповідають складу правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 172-20 КУпАП.

Призначаючи стягнення, суддя врахував характер вчиненого діяння, особу, яка притягається до адміністративної відповідальності вперше, дані, відповідно до яких Д. характеризується посередньо за місцем служби, ступінь вини (вину визнає), майновий стан (працює), а також приймаючи до уваги ступінь суспільної небезпеки діяння, вважав необхідним накласти на нього стягнення у виді штрафу, що є необхідним для його виправлення та запобігатиме вчиненню нових правопорушень.

Суд визнав Д. винуватим у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 172-20 КУпАП, і наклав на нього стягнення у виді штрафу в розмірі 4250 (чотири тисячі двісті п’ятдесят) гривень.

Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення. 

 

З повним текстом рішення можна ознайомитися на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

super cina

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.