У Бердичеві засудили горе-матір — РІО Бердичів

Середа, 20 Січня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

У Бердичеві засудили горе-матір

26 лист. 2019 З сайту Бердичівського міськрайонного суду

Бердичівським міськрайонним судом Житомирської області визнана винною  А.  за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей).

Згідно протоколів, 21.10.2019 р., 22.10.2019 р., 23.10.2019 р., 24.10.2019 р  А., ухиляється від виконання покладених на неї батьківських обов'язків по відношенню до дітей 2017 та 2018 років народження, оскільки не забезпечила необхідних умов для проживання, дитина без свідоцтва про народження, в квартирі відсутні предмети побуту для дітей, брудно, розкидані по підлозі залишки їжі, чим вчинила правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 184 КУпАП.

В судове засідання А. не з’явилась, про час та місце розгляду справи повідомлена належним чином, про що свідчить довідка про доставку смс-повідомлення. Причини неявки суду не повідомлено.

Призначаючи стягнення, суддя враховував характер вчиненого діяння, особу, яка притягається до адміністративної відповідальності (притягається вперше), відношення до вчиненого, майновий стан, та вважав доцільним накласти на неї стягнення у виді мінімального штрафу, що буде необхідним для її виправлення та запобігатиме вчиненню нових правопорушень.

Суд визнав А. винуватою у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 184 КУпАП, і наклав на неї стягнення у виді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що в грошовому еквіваленті становить 850 (вісімсот п’ятдесят) грн.

Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення.

З повним текстом постанови можна ознайомитися на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

super cina

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.