Бердичів страждає від домашнього насильства — РІО Бердичів

Середа, 8 Липня

  • Бердичівський Базар

Бердичів страждає від домашнього насильства

27 лист. 2019 Бердичівський відділ поліції ГУНП в Житомирській області

У рамках Всесвітньої акції «16 днів проти гендерного насильства» працівниками Бердичівського відділу поліції проводиться інформування громадян та надання практичних рекомендацій щодо захисту прав за найбільш актуальними напрямами. 

З початку цього року правоохоронці сектору превенції Бердичівської поліції склали 900 адміністративних протоколів за ст. 173-2 КУпАП (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) та винесли 47 заборонних приписів відносно осіб за вчинення насильства у сім’ї. На теперішній час на профілактичному обліку у відділі поліції перебуває 163 порушника.

Головним фактором у попереджені насилля в сім’ї є усунення причин, які до нього призводять, тому дільничні офіцери поліції постійно проводять з такими громадянами профілактичну роботу щодо недопустимості скоєння вказаного порушення знову.

«Згідно із Законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», посилено заходи впливу на порушників, які можуть опинитися за ґратами на термін до шести місяців. Крім того, згідно з рішенням суду після зверненням потерпілої сторони стосовно порушника виноситься обмежувальний припис, а саме порушнику можуть заборонити перебувати в одному приміщенні з жертвою домашнього насильства, наближатися до потерпілих…», - розповів начальник сектору превенції Бердичівського відділу поліції Геннадій Рудницький.

Відтак, правоохоронці закликають жителів міста та району не замовчувати факти насильства, не бути байдужими, а також навчати дітей звертатися по допомогу до дорослих, яким вони довіряють.

Якщо Ви стали свідком домашнього насильства щодо своїх близьких, рідних, знайомих - звертайтеся до поліції! Ваша небайдужість може врятувати чиєсь життя.

nasilstvo1

super cina

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.