В Бердичеві більше одружуються, більше розлучаються, а населення зменшується — РІО Бердичів

Середа, 8 Липня

  • Бердичівський Базар

В Бердичеві більше одружуються, більше розлучаються, а населення зменшується

Такий висновок могли зробити присутні на засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради, що проходило у вівторок, 26 листопада, зранку.

Одним із основних питань порядку денного засідання стала інформація про хід виконання програми економічного і соціального розвитку міста за 9 місяців 2019 року, в якій, окрім промисловості, підприємництва, ринку праці, житлово-комунального і дорожнього господарства, культури тощо, звучала й інформація про демографічну ситуацію в нашому місці за звітний період.


Зі слів виступаючої виступаючої - начальника відділу економіки та інвестицій Людмили Бедрань, кількість населення у Бердичеві станом на 1 вересня 2019 року становить 75 тисяч 98 осіб. Причому із січня по серпень населення міста зменшилося на 341 особу і причиною цьому є природне скорочення та, звісно ж, міграційні процеси.


Що ж до шлюбів та розлучень, то ситуація складається таким чином, що їхня кількість збільшується в обох випадках. За даними Бердичівського міськрайонного відділу Державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Житомирській області за 9 місяців 2019 року 501 пара уклала шлюб, а це, в свою чергу, на 57 шлюбів більше, аніж в аналогічний період минулого року. Розлучилися за 9 місяців цього року 198 пар бердичівлян, що також на 29 розлучень більше, ніж в аналогічний період минулого року.


Насамкінець цього пункту виступу приємною новиною стала озвучена кількість народжених у Бердичеві діток за звітний період. В пологому відділенні на світ з’явилося 617 малюків, 334 з яких - хлопчики та 283 – дівчатка.

 

super cina

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.