Прокурор Житомирської області відвідав Бердичівську виправну колонію №70 — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Прокурор Житомирської області відвідав Бердичівську виправну колонію №70

12 груд. 2019 Пресслужба прокуратури Житомирської області

У середу, 11 грудня 2019 року, прокурор Житомирської області Олег Василів відвідав державну установу «Бердичівська виправна колонія (№70)» та перевірив стан дотримання конституційних прав засуджених осіб, які відбувають покарання.

У відвідуванні прокурором області установи також брали участь заступник прокурора області Віталій Мякішев, начальник відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру прокуратури області Артем Івков та керівник Бердичівської місцевої прокуратури Вадим Кожухар.


Керівник обласного відомства у супроводі начальника виправної колонії Олександра Доробалюка здійснив обхід території та корпусів установи. 
Під час відвідування колонії прокурор області оглянув приміщення  сектору для тримання чоловіків, засуджених до довічного позбавлення волі, житлові приміщення, харчоблок установи, виробничі та комунально-побутові об’єкти.
Також Олег Василів провів особистий прийом засуджених.


Серед піднятих ув’язненими питань більшість стосувалася  кримінального, цивільного та кримінально-виконавчого законодавства України. 
На усі питання було надано вичерпні відповіді та роз’яснено застосування чинного законодавства.


У ході особистого прийому та обходу установи виконання покарань скарг засуджених на порушення їх прав не надходило.
Стан дотримання прав засуджених у виправних колоніях області і надалі перебуватиме у зоні особливої уваги керівництва прокуратури Житомирської області.

bk70 prokuror2

bk70 prokuror3

super cina

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.