У Бердичеві проводять перевірки по дотриманню вимог пожежної безпеки — РІО Бердичів

Неділя, 31 Трв

  • Бердичівський Базар

У Бердичеві проводять перевірки по дотриманню вимог пожежної безпеки

17 груд. 2019 Володимир РЕЙКО

Доручення Прем’єр-міністра України Олександра Гончарука від 6 грудня цього року дало старт позаплановим перевіркам об’єктів із масовим перебуванням людей щодо дотримання на них вимог пожежної безпеки. Надзвичайна ситуація з трагічними наслідками, що сталася в будівлі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу змусила, на жаль, вже не вперше задуматися над безпекою наших громадян.

Упродовж грудня фахівці Бердичівського Управління ДСНС в області повинні позапланово перевірити понад сто таких об’єктів, а це навчально-виховні заклади освіти, гуртожитки, заклади охорони здоров’я та соціального захисту, державні об’єкти транспортної інфраструктури, професійно-технічні заклади, ВУЗи тощо. У центрі уваги рятувальників – системи протипожежного захисту та оповіщення про пожежу, наявність первинних засобів пожежогасіння, а також доступність шляхів евакуації.

Зокрема, 11-12 грудня Бердичівські рятувальники розпочали проведення перевірок з закладів охорони здоров’я міста та району, перевірили дотримання правил вимог пожежної та техногенної безпеки в лікарнях зі стаціонаром.

Особлива увага приділялася вмінню обслуговуючого персоналу користуватися первинними засобами пожежогасіння, їх знанням щодо порядку дій у разі виникнення надзвичайної події чи ситуації. Приміщення перевірялися на наявність вогнегасників, планів евакуації, справної електромережі та пожежних кранів, регулярність проведення протипожежних інструктажів тощо.

Фахівці констатували, що паління у кімнатах та використання електроплиток, несправного електрообладнання не допускається. Проте все ж таки були виявлені і певні недоліки, на які було вказано керівникам даних об’єктів.

Відповідно до чинного законодавства, якщо під час перевірок були виявлені недоліки з питань пожежної безпеки, в такому випадку до відповідальних осіб (у тому числі і керівників об’єктів) застосовуються заходи адміністративного впливу. У разі ж виявлення суттєвих недоліків, що можуть спричинити виникнення пожежі чи перешкодити вільній евакуації людей, будуть направляться відповідні матеріали до суду для застосування заходів реагування, зокрема, повне або часткове припинення функціонування об’єкту до повного усунення зазначених недоліків.

Заступник начальника Бердичівського МРВ Управління ДСНС України у Житомирській області Володимир РЕЙКО

perevirka1

perevirka2

perevirka3

perevirka4

perevirka5

perevirka6

perevirka7

super cina

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.