Бердичівлянину за психологічне насильство присудили громадські роботи — РІО Бердичів

Понеділок, 10 Серпня

  • Бердичівський Базар

Бердичівлянину за психологічне насильство присудили громадські роботи

20 груд. 2019 Прес-служба Бердичівського міськрайонного суду

Бердичівським міськрайонним судом Житомирської області визнаний винуватим  Г.  за вчинення адміністративного правопорушення, передбачене частиною першою ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення (вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування).

Встановлено, що  Г. вчинив  домашнє насильство відносно матері, під час якого ображав її нецензурною лайкою, в результаті  чого  міг погіршитись її психологічний стан.

У судовому засіданні Г. визнав протиправність своїх дій. Пояснив суду, що мали місце події, зазначені в протоколі, оскільки він вживає спиртні напої, після чого конфліктує з матір’ю.

Потерпіла Г. в судовому засіданні підтвердила обставини, викладені в протоколі. Додатково пояснила, що син проживає разом з нею, офіційно не працює, зловживає спиртними напоями, тому часто влаштовує сварки, під час яких ображає її нецензурними словами.

Суддя прийшов до висновку про доведеність вини порушника. Призначаючи стягнення, суддя враховував характер вчиненого діяння, особу, яка притягається до адміністративної  відповідальності вперше,  вину у вчиненому визнав, ступінь його вини,  відношення до проступку, а також  враховує майновий стан порушника  (не працює),  відношення до вчиненого потерпілої, тому вважає доцільним призначити стягнення у виді громадських робіт. Вказане стягнення буде належним чином відповідати характеру даного адміністративного правопорушення та запобігатиме вчиненню нових правопорушень.

Г. визнано винуватим за ч. 1 ст. 173-2 КУпАП та застосовано до нього стягнення у виді 40 (сорок) годин громадських робіт.

Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення.

З повним текстом постанови  можна ознайомитися на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

super cina

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.