Бердичівська місцева прокуратура має нового керівника — РІО Бердичів

Понеділок, 20 Січня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Бердичівська місцева прокуратура має нового керівника

На офіційному веб-сайті Прокуратури Житомирської області з’явилася інформація про новопризначених керівників місцевих прокуратур, яких затвердили на посади наприкінці грудня минувшого 2019 року.

Серед поданих у списку імен керівників Коростенської, Коростишівської, Житомирської та Новоград-Волинської місцевих прокуратур, вказано й ім’я нового очільника Бердичівської місцевої прокурора. Ним став житомирянин Білошицький Олександр Васильович 1977 року народження, старший радник юстиції, який працював у місті Києві.


У приміщенні прокуратури Бердичева до Нового року у графі про керівника органу було пусто, а от інформація про те, що колишній очільник прокуратури Вадим Кожухар буде обіймати посаду першого заступника керівника бердичівської місцевої прокуратури, уже була розміщена. От тільки, як стало відомо, кабінет нового керівника розміщуватиметься не на першому поверсі, як було раніше, а вже на другому.


Згідно поданої декларації за 2018 рік, Олександр Білошицький має дві квартири у місті Житомирі на правах спільної власності та їздить на автомобілі «Toyota Camry» 2012 року випуску, власником якої є третя особа.


За 2018 рік чоловік заробив у якості заробітної плати за основним місцем роботи – прокуратура в Києві – 438 тисяч 418 гривень та має готівкові кошти, які зберігаються на рахунках, у сумі 510 тисяч гривень.

Bilochitskiy1

Bilochitskiy2

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

anoliya zb 800

rif 800 2020

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.