Бердичівляни віком за 60 років можуть платити за мобільний зв’язок дешевше — РІО Бердичів

Неділя, 26 Вересня

  • vistavka800

Бердичівляни віком за 60 років можуть платити за мобільний зв’язок дешевше

Зазвичай люди у старшому віці та пенсіонери не завжди користуються мобільним інтернетом і так само не завжди телефонують на номери інших мобільних операторів, аби платити за послугу зв’язку на рівні з іншими абонентами. Більше того, певна кількість таких людей взагалі здійснюють дуже мало дзвінків на день, не відправляють повідомлень і звичайний тариф, при якому доводиться платити по 75 чи навіть 100 гривень для них є дорогим.

Саме тому компанія Київстар вирішила дану проблему, запропонувавши вигідний і дешевший тариф для окремої категорії населення. Про це повідомляється на сайті Київстар. Бердичівляни, та й усі українці відповідно, яким 60 років і більше, можуть платити за послугу мобільного зв’язку дешевше завдяки спеціально створеному тарифному плану «Дзвінки для батьків». Це буде напрочуд вигідно і більш доступно для людей, які користуються тільки голосовим зв’язком і не потребують послуг мобільного інтернету.


Згідно цього тарифу за 60 гривень на місяць абоненти матимуть безлімітні дзвінки у мережі Київстар, а на інші мобільні оператори зможуть телефонувати за 60 коп/хв.. Якщо ж, наприклад, для оновлення якихось додатків на смартфоні потрібен інтернет, то абонентам в такому випадку надаватимуться 100 МБ інтернету.


Обов’язковою умовою переходу на такий тарифний план є вік від 60 років та користування послугами оператора не менше 3-х місяців. Аби підключити тариф «Дзвінки для батьків» необхідно звернутися до фірмового магазину оператора із паспортом та ідентифікаційним номером, аби оформити договір.


Крім того, такий тариф передбачає контрактну форму обслуговування, а це, у свою чергу, кращий рівень захисту мобільного номеру і персональних даних. Також можна оплачувати рахунок частинами, керувати декількома номерами та один абонент може підключити на свій персональний рахунок одразу два номери із тарифом «Дзвінки для батьків»: для себе і для своїх близьких.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.