За втрату власної мисливської рушниці бердичівлянин заплатив штраф — РІО Бердичів

Понеділок, 10 Серпня

  • Бердичівський Базар

За втрату власної мисливської рушниці бердичівлянин заплатив штраф

11 лют. 2020 Прес-служба Бердичівського міськрайонного суду

Бердичівським міськрайонним судом Житомирської області визнаний винуватим Б. у вчинені адміністративного правопорушення, передбаченего частиною першою ст.191 КУпАП (порушення громадянами правил зберігання, носіння або перевезення нагородної, вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і бойових припасів).

При перевірці власника мисливської гладкоствольної зброї ЗКМ калібр 16 Б. у м. Бердичеві встановлено, що починаючи з грудня 2010 року останній порушив правила зберігання зброї, що призвело до її втрати з власної необережності.
Своїми діями Б. порушив вимоги наказу 622 МВС від 21 серпня 1998 року та скоїв правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 191 КУпАП.


У судове засідання Б. не з'явився, на адресу суду спрямував заяву у якій вину у скоєному визнав повністю, підтвердив обставини вказані в протоколі, просить суворо не карати.
Призначаючи вид адміністративного стягнення, враховується характер вчиненого правопорушення, ступінь вини, особа порушника, а також пом'якшуюча відповідальність обставину – щире каяття, Б. слід призначити стягнення у виді штрафу в мінімальному розмірі без оплатного вилучення зброї оскільки її втрачено.


Суд застосував до Б. стягнення у виді штрафу – сім неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 119 (сто дев’ятнадцять) грн.


Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду протягом десяти днів з дня її винесення. З повним текстом рішення можна ознайомитися на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

 

super cina

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.