Бердичівлянина арештували за психологічне насильство над бабусею — РІО Бердичів

Понеділок, 10 Серпня

  • Бердичівський Базар

Бердичівлянина арештували за психологічне насильство над бабусею

11 лют. 2020 Прес-служба Бердичівського міськрайонного суду

Бердичівським міськрайонним судом Житомирської області визнаний виннуватим О. за вчинення адміністративного правопорушення, передбачене частиною першою ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення (вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування).

Встановлено, що О. вчинив конфлікт зі своєю бабою, під час якого висловлювався на її адресу брутальною лайкою, ображав її, чим вчинив домашнє насильство, тобто дії психологічного характеру, внаслідок чого могла бути завдана шкода психічному здоров'ю потерпілої.
У судовому засіданні О. вину визнав, підтвердив обставини, вказані у протоколі, пояснив, що дійсно був словесний конфлікт з бабою. Він її не штовхав. Він був у стані алкогольного сп’яніння.
Потерпіла В. у судовому засіданні пояснила, що її онук О. прийшов додому, будучи в стані алкогольного сп’яніння, почав сваритися зі своєю дружиною, став бити дружину та все трощити в квартирі, а потім почав сваритися з нею, при цьому штовхнув її та накрив подушкою.


Суддя прийшов до висновку про доведеність вини порушника. Визначаючи вид та міру адміністративного стягнення О., враховано характер вчиненого правопорушення, особу порушника, його майновий стан, вік, те, що він неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності за аналогічне та інші правопорушення; враховано ступінь вини, ставлення до вчиненого правопорушення, вчинення правопорушення в стані алкогольного сп'яніння, що є обтяжуючою відповідальність обставиною. З урахуванням наведеного, суд прийшов до висновку про необхідність застосування до О. стягнення у виді адміністративного арешту.


Вказаний вид адміністративного стягнення є таким, що сприятиме меті виховання особи, яка притягується до адмінвідповідальності, а також запобігання вчинення ним нових правопорушень.
О. визнано винним за ч. 1 ст. 173-2 КУпАП та призначено йому адміністративне стягнення 3 (три) доби адміністративного арешту.
Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення.


З повним текстом постанови можна ознайомитися на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

super cina

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.