Замість риби чоловік отримав вирок Бердичівського суду — РІО Бердичів

Понеділок, 10 Серпня

  • Бердичівський Базар

Замість риби чоловік отримав вирок Бердичівського суду

13 лют. 2020 Прес-служба Бердичівського міськрайонного суду

Бердичівським міськрайонним судом Житомирської області визнаний винуватим П. за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченего частиною четвертою ст.85 КУпАП (порушення правил використання об'єктів тваринного світу).

Згідно протоколу на поверхневій водоймі в районі с. Терехове Бердичівського району Житомирської області П. ловив рибу ручним збиранням та зловив 294 екземпляри плітки, 17 екземплярів окуня, 1 екземпляр щуки, 1 екземпляр карася загальною вагою 22 кг, чим перевищив добову норму вилову риби на одну особу.


Пунктом 4.6 Правил любительського і спортивного рибальства, затверджених наказои Державного комітету рибного господарства України 15.02.1999 р. № 19 передбачено, що, зокрема, дозволяється одній особі вилов за одну добу перебування на водоймі таких видів у таких кількостях: риба на водоймах загальногокористування: 3 кг.


Суд вважає, що П. є винуватим у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною четвертою статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення.


Згідно зі статтею 33 Кодексу України про адміністративні правопорушення стягнення за адміністративне правопорушення накладається у межах, установлених цим Кодексом та іншими законами України. При накладенні стягнення враховуються характер вчиненого правопорушення, особа порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, крім випадків накладення стягнення за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, у тому числі зафіксовані в автоматичному режимі, та за порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксовані в режимі фотозйомки (відеозапису).


Беручи до уваги характер вчиненого правопорушення, особу П., ступінь його вини та майновий стан, Суд прийшов до висновку про накладення на нього стягнення у виді штрафу у розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340,00 грн).


Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду протягом десяти днів з дня її винесення.
З повним текстом рішення можна ознайомитися на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

super cina

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.