Бердичівський суд оштрафував військових більш ніж на 5 тисяч гривень — РІО Бердичів

Вівторок, 7 Квітня

  • Бердичівський Базар

Бердичівський суд оштрафував військових більш ніж на 5 тисяч гривень

19 лют. 2020 Прес-служба Бердичівського міськрайонного суду

За інформацією, оприлюдненою прес-службою Бердичівського міськрайонного суду, нещодавно були закінчені судові слухання у справах двох військовослужбовців. 

Один з них визнаний винним  Ю. за вчинення адміністративного правопорушення, передбачене  частиною третьою ст. 172-20 КУпАП (розпивання алкогольних, слабоалкогольних напоїв або вживання наркотичних засобів, психотропних речовин чи їх аналогів). Було встановлено, що Ю. у військовій частині виконував обов"язки військової служби у стані алкогольного сп’яніння. Порушення вчинено в умовах дії особливого періоду.  У судовому засіданні  Ю. вину  визнав. Шкодує про скоєне.

При накладенні стягнення суд врахував особу порушника, майновий стан, його посередню характеристику за місцем служби, пом'якшуючу відповідальність обставину - щире розкаяння, та вважає за можливе призначити Ю. адміністративне стягнення у виді штрафу в мінімальному розмірі.

Суд визнав Ю. винуватим у вчиненні правопорушення, передбаченого частиною третьою ст. 172-20 КУпАП, та призначив йому адміністративне стягнення у виді штрафу – 215 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що складає 3655 (три тисячі шістсот п'ятдесят п'ять) гривень.

Інший був визнаний винуватим у вчиненні правопорушення, передбаченого  частиною четвертою ст.172-11 КУпАП (самовільне залишення військової частини  або місця служби).

Встановлено, що Ж. являючись військовослужбовцем військової частини, був відсутній без поважних причин на ранковому шикуванні  особового складу, а саме вчинив невихід на військову службу без поважних причин. Порушення вчинено в умовах дії особливого періоду.

У судовому засіданні Ж. вину визнав, підтвердив обставини викладені у протоколі. Шкодує про скоєне.

При накладенні стягнення суд враховув особу порушника, майновий стан, його посередню характеристику за місцем служби, пом'якшуючу відповідальність обставину - щире розкаяння, та вважає за можливе призначити Ж. адміністративне стягнення у виді штрафу в мінімальному розмірі.

Суд визнав Ж. винуватим у вчиненні правопорушення, передбаченого частиною четвертою ст.172-11 КУпАП, та призначив йому адміністративне стягнення у виді штрафу - 145 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що складає 2 465 (дві тисячі чотириста шістдесят п'ять) гривень.

super cina

Відео

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.