П’яному водієві за порушення ПДР суд Бердичева призначив 15 діб адмінарешту — РІО Бердичів

Субота, 4 Квітня

  • Бердичівський Базар

П’яному водієві за порушення ПДР суд Бердичева призначив 15 діб адмінарешту

12 бер. 2020 Прес-служба Бердичівського міськрайонного суду

Бердичівським міськрайонним судом Житомирської області Б. визнаний винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП (порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна) та частиною четвертою ст.130КУпАП (керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції).

Б., керуючи автомобілем, не вибрав безпечної швидкості руху, не врахував дорожньої обстановки та скоїв наїзд на бетонний паркан, внаслідок чого автомобіль отримав механічні пошкодження, чим Б. порушив п. 12.1 ПДР України.
Крім того, Б. в порушення п.2.10-є Правил дорожнього руху, вживав спиртні напої після дорожньо-транспортної пригоди з його участю, до проведення уповноваженою особою медичного огляду з метою встановлення стану алкогольного сп`яніння.
У судовому засіданні Б. вину визнав.


Враховуючи характер вчиненого, особу Б., його майновий стан, те, що він не працює; зважаючи на ступінь його вини, вчинення правопорушення, будучи в стані алкогольного сп’яніння, що є обтяжуючою відповідальність обставиною, суддя вважає за необхідне призначити Б. адміністративне стягнення відповідно до ч.2 ст.36 КУпАП у виді адміністративного арешту без позбавлення права керування транспортними засобами, оскільки посвідчення водія Б. не отримував.


Суд визнав Б. винним у вчиненні адміністративних правопорушеь, передбачених ст. 124 КУпАП та частиною четвертою ст. 130 КУпАП та призначив йому адміністративне стягнення 15 (п'ятнадцять) діб адміністративного арешту.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду протягом десяти днів з дня її винесення.


З повним текстом рішення можна ознайомитися на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

Відео

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.