У Житомирській ОДА провели засідання оперативного штабу щодо запобігання поширенню коронавірусу — РІО Бердичів

Вівторок, 21 Вересня

 • vistavka800

У Житомирській ОДА провели засідання оперативного штабу щодо запобігання поширенню коронавірусу

13 бер. 2020 Житомирська ОДА

Сьогодні, 13 березня, голови ОДА Віталій Бунечко провів засідання оперативного штабу щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції на території області.

«Головне завдання – не допустити поширення коронавірусної інфекції. І запобігти всіляким панічним наслідкам. Маємо напрацювати алгоритм дій та прийняти рішення, якими будемо надалі керуватися в нашій спільній роботі», – наголосив на початку засідання голова ОДА.

Віталій Бунечко повідомив, що після того, як у Радомишльському районі виявили захворювання на коронавірус, терміново створено та скликано перше засідання оперативного штабу щодо запобігання розповсюдженню коронавірусу.

Директор Житомирського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України Зіновій Парамонов сповістив, що спеціалістами центру проведена дезінфекція первинних вогнищ – це транспорт, яким перевозили хвору жінку, її будинок та приймальне інфекційне відділення районної лікарні. Також за його словами, область перша в країні отримала тест-системи на виявлення COVID-19.

На засіданні штабу начальник управління охорони здоров’я ОДА Микола Суслик проінформував присутніх про стан здоров’я жительки Радомишльського району, у якої 12 березня лабораторно підтвердили захворювання на коронавірус. Станом на 11.00 13 березня у пацієнтки спостерігається стан середньої тяжкості, лікарі роблять все можливе, аби уникнути ускладнень.

Під час засідання оперативного штабу вирішили вжити на території області наступних заходів щодо запобігання поширення коронавірусної інфекції:

 • тимчасово обмежити доступ громадян до державних установ та максимально перевести усі послуги в онлайн;
 • відкласти проведення міжнародних зустрічей, круглих столів та нарад з великою кількістю осіб;
 • обмежити відрядження держслужбовців;
 • приймати звернення громадян через електронну пошту та форму звернення на відповідних сайтах;
 • рекомендуємо радам усіх рівнів відмовитися від проведення сесій, у разі терміновості – в закритому режимі;
 • вважає за потрібне рекомендувати громадянам відмовитися від закордонних поїздок в країни групи-ризику;
 • перевізникам всіх рівнів – проводити дезінфекційцні заходи у громадському транспорті.

super cina

Відео


 • asenposlugi1
 • moloko2
 • avtoshkola1
 • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.