Бердичівським пенсіонарам доплатять пенсії у зв’язку з карантином — РІО Бердичів
  • buhoblik800

Бердичівським пенсіонарам доплатять пенсії у зв’язку з карантином

Принаймні в це, дійсно, хочеться вірити, адже у своєму зверненні по телебаченню Президент України Володимир Зеленський наряду з іншими терміновими заходами, які вводять на території України, зазначив і про допомогу пенсіонерам.

За його словами, у зв’язку з карантинними обмеженнями, які організовано задля профілактики і недопущення розповсюдження захворювання на коронавірусну інфекцію, громадянам пенсійного віку будуть доплачувати до пенсії додатково по 1000 гривень. Стосуватиметься це тих, чия пенсія становить менше 5000 гривень на місяць.


Щоправда з відеозвернення незрозуміло, чи буде ця доплата одноразова, чи її надаватимуть цій категорії громадян протягом періоду карантину, адже ще невідомо, скільки насправді триватимуть карантині заходи, попередньо вони були встановлені на 3 тижні.


Окрім цього, Президент наголосив і на тому, що найближчим часом очікується від державних і комерційних банків, Міністерства фінансів України і Нацбанку програми кредитних канікул для малого і середнього бізнесів.

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.