Не лякаємось: у Бердичеві та районі населення інформуватимуть через гучномовці — РІО Бердичів

Субота, 4 Квітня

  • Бердичівський Базар

Не лякаємось: у Бердичеві та районі населення інформуватимуть через гучномовці

20 бер. 2020 Віталій Пилипчук

До уваги жителів Бердичева те Бердичівського району!

На виконання підпункту 19 пункту 1 рішення РНБО України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», уведеного в дію Указом Президента та з метою запобігання поширенню на території коронавірусу COVID-19, активації інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення щодо необхідності дотримання режиму карантину та протиепідемічних заходів,

з 20 березня 2020 року буде проводитись інформування населення із залученням транспортних засобів ДСНС із сигнально-гучномовними пристроями в місті Бердичеві та Бердичівському районі для доведення до населення застережливих профілактичних заходів.

Головний інспектор Бердичівського МРВ Управління ДСНС України у Житомирській обл. Віталій Пилипчук

Відео

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.