Паспортний стіл у Бердичеві приймає громадян лише у виключних випадках — РІО Бердичів
  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Паспортний стіл у Бердичеві приймає громадян лише у виключних випадках

Нині у зв’язку з тим, що на території всієї країни запроваджений карантин через поширення серед населення коронавірусної інфекції, багато підприємств і установ або взагалі не працюють, або ж працюють у спеціальному режимі. До останнього в основному відносяться державні установи, що займають наданням термінових послуг населенню.

Бердичів не є винятком, адже як тільки було запроваджено у місті карантин, державні установи перейшли на дистанційну роботу, зосереджену на електронному та телефонному режимах. Це і виконавчий комітет Бердичівської міської ради, і Центр з надання адміністративних послуг, і Податкова інспекція, і Пенсійний фонд тощо. Про всі важливі питання, які потребують консультації, містяни можуть дізнаватися або зателефонувавши, або написавши на електронну пошту.


Проте є деякі випадки, коли необхідно особисто звертатися до установ і вирішувати проблемні питання, чи забрати вже готові документи, які не можуть чекати. Саме про це, тобто про виключні випадки відвідування, повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук начальниця Бердичівського РВ УДМС Наталія Паламарчук. Згідно допису, відділ приймає громадян під час карантину тричі на тиждень: вівторок та четвер з 9.00 до 18.00 години, субота з 9.00 до 16.45.


До таких виключних випадків відносяться:


- ID-картка - у разі втрати чи крадіжки паспорта громадянина України;

- закордонний паспорт - у разі необхідності термінового виїзду за кордон;

- вклейка фото у громадянський паспорт-книжечку по досягненню 25 чи 45-річного віку;

- посвідка на тимчасове чи постійне проживання - у разі необхідності проведення, зокрема, банківських операцій.


Усі такі відвідувачі, без винятку, повинні бути у масках і по можливості у гумових рукавичках.
Якщо питання не настільки важливі і не відносяться до вищеперерахованих, то Бердичівський РВ УДМС чекає громадян усіх після закінчення карантину і закликає берегти себе і тих, хто працює для населення.

Pasport 1

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.