Неділя, 25 Вересня

За нетверезого водія з Бердичівщини заступилися керівництво і колеги по роботі

21 квіт. 2020 Прес-служба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

Бердичівський міськрайонний суд днями закрив провадження у справі про притягнення до адміністративної відповідальності 55-річного мешканця Бердичівського району, який у січні цього року керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

Як пояснив сам чоловік, того дня він вживав пиво та енергетичний напій, а ввечері захотів перегнати автомобіль із села, в якому живе, на стоянку у Бердичеві. Свою вину визнав, у вчиненому розкаявся і запевнив, що подібне сталося з ним вперше та востаннє. Також чоловік просив не позбавляти його права на керування, адже праця водієм – його єдиний заробіток.


За порушника вступились і колеги. Зокрема, від керівника фірми, в якій працює чоловік, надійшло клопотання про звільнення його від адмінвідповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП із передачею матеріалів на розгляд трудового колективу для застосування до нього заходів громадського впливу. На роботі чоловік характеризується виключно з позитивної сторони, користується довірою та повагою колективу.


Згідно зі ст. 23 КУпАП, адмінстягнення є мірою відповідальності і застосовується з метою виховання особи, яка вчинила правопорушення, в дусі додержання законів України, поваги до правил співжиття, а також запобігання вчиненню нових правопорушень.


Керуючись статтями 21, 23, 130, 221, 276, 280, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суд постановив визнати чоловіка винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст 130 КУпАП. Однак, враховуючи характер вчиненого та особу порушника, суд вважає, що виховну мету адмінстягнення щодо нього та запобігання вчиненню ним нових правопорушень можливо досягти без накладення штрафу.


Натомість слід застосувати такий захід, як громадський вплив, із звільненням чоловіка від адміністративної відповідальності та передачею матеріалів на розгляд його трудового колективу. Керівник фірми повинен не пізніш, як у 10-денний строк з дня одержання матеріалів повідомити Бердичівський міськрайонний суд про застосовані до порушника заходи громадського впливу.


Провадження у цій справі суд своєю постановою закрив. Протягом 10-ти днів постанову може бути оскаржено шляхом подання апеляційної скарги до Житомирського апеляційного суду.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.