Вівторок, 16 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

П’ята судимість у 22 роки – призначено покарання крадію з Бердичівщини

29 квіт. 2020 Прес-служба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

У вересні минулого року він закінчив відбувати попереднє покарання, а взимку знову порушив закон, скоївши шість крадіжок. Бердичівський міськрайонний суд нещодавно призначив 4 роки позбавлення волі мешканцю Бердичівського району.

Встановлено, що 22-річний молодий чоловік у грудні 2019-го викрав із підсобного приміщення домоволодіння у Бердичеві бензопилу, три електричні подовжувачі і двох голубів породи «Павич» загальною вартістю 2,5 тисячі гривень. У січні цього року з інтервалом у декілька днів скоїв ще 4 крадіжки – із кіосків на кооперативному ринку та Привокзальній площі. Серед викраденого – гроші, солодощі, цигарки, фрукти, овочі на загальну суму майже 5,5 тисяч гривень. А в лютому обвинувачений проник до ларька по вул. Маложитомирській, звідки викрав гроші та сейф із мобільним телефоном на загальну суму 8600 грн. Наступного після останньої крадіжки ранку його було затримано на залізничному вокзалі у Бердичеві.


У скоєному обвинувачений зізнався, просив суворо не карати. Його дії судом було кваліфіковано за ч. 3 ст. 185 КК України (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене повторно, поєднане з проникненням у приміщення).


Беручи до уваги особу обвинуваченого, який раніше був неодноразово судимий, в тому числі за тяжкі корисливі злочини, та вчинив нові тяжкі злочини через декілька місяців після звільнення з місць позбавлення волі, суд дійшов висновку, що виправлення та перевиховання обвинуваченого без ізоляції від суспільства неможливе. Враховуючи факт щирого каяття і незначний розмір суспільної небезпеки, суд, керуючись статтями 373, 374 КПК України, вважав можливим призначити покарання у вигляді ув’язнення на термін, ближчий до нижньої межі, встановленої у санкції закону. Це чотири роки позбавлення волі. Також засуджений має сплатити на користь держави 7 тис. 379 грн. процесуальних витрат за проведені дактилоскопічні, товарознавчі і трасологічну експертизи.


До набрання вироком законної сили чоловік перебуватиме під вартою. Протягом 30-ти днів з дня проголошення вироку на нього може бути подано апеляційну скаргу до Житомирського апеляційного суду.

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.