Карантин послаблено, але не знято. Нагадування відвідувачам Бердичівського міськрайонного суду — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Карантин послаблено, але не знято. Нагадування відвідувачам Бердичівського міськрайонного суду

13 трав. 2020 Пресслужба Бердичівськогог міськрайонного суду Житомирської області

Для попередження розповсюдження коронавірусної хвороби Уряд України Постановою №343 від 04.05.2020 р. продовжив карантинні заходи до 22 травня 2020 року.

У зв’язку з цим, і надалі пропонуємо громадянам з ознаками будь-якого вірусного захворювання утриматися від відвідування суду.


Також, пропонується учасникам судових процесів утриматися від участі у судових засіданнях, якщо слухання справ не передбачають їх обов'язкової присутності.
Заяви по суті справи та з процесуальних питань Ви можете надсилати на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  з дотриманням вимог чинного законодавства.


Якщо ж виникла нагальна потреба у відвідуванні суду, керівництво просить усіх відвідувачів установи поставитися з розумінням та відповідальністю до вжитих карантинних заходів і рекомендує дотримуватись таких правил перебування у приміщенні Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області:


- часто мийте руки або обробляйте дезінфікуючими засобами; використовуйте маску або респіратор;

- під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою. Використану хустку варто негайно викинути та помити руки;

- уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель;

- якщо маєте підвищену температуру тіла, кашель й утруднене дихання, якнайшвидше зверніться до лікаря;

- перебувайте в приміщенні з дотриманням дистанції не менше двох метрів.


З більш детальними рекомендаціями щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 Ви можете ознайомитися на сайтах Міністерства охорони здоров’я та Судової влади України.

 

Відео

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.