В суді допитують свідків у справі про розбещення дитини 60-річним бердичівлянином — РІО Бердичів

П'ятниця, 5 Червня

  • Бердичівський Базар

В суді допитують свідків у справі про розбещення дитини 60-річним бердичівлянином

18 трав. 2020 Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

Бердичівський міськрайонний суд продовжує розглядати справу за обвинуваченням 60-річного бердичівлянина у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 156 КК України (розбещення неповнолітніх). У разі доведення вини, чоловіку загрожує від п’яти до восьми років ув’язнення.

26 жовтня 2018 року Корольовський районний суд м. Житомира обрав підозрюваному міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою із правом внесення застави у розмірі 136 тисяч гривень, яку чоловік невдовзі вніс. У кримінально-процесуальному розумінні застава - це внесення коштів на спеціальний рахунок з метою забезпечення виконання обвинуваченим покладених на нього обов’язків. У випадку їх невиконання, внесена сума зараховується в дохід держави.


Клопотань про зміну чи скасування заходів забезпечення, в тому числі запобіжних заходів, обраних щодо обвинуваченого, не надходило, тому дія запобіжного заходу у вигляді застави наразі вважається продовженою.
Обвинувальний акт щодо чоловіка надійшов до Бердичівського міськрайонного суду на початку 2019 року, однак у березні ухвалою суду його повернули прокурору. У травні обвинувальний акт було скеровано до суду на новий розгляд.


Судові засідання з даної справи відбуваються із серпня минулого року та проходять у закритому режимі, адже кримінальне провадження стосується суспільно небезпечних дій проти статевої свободи та недоторканності малолітньої особи.


Обвинувачений своєї вини не визнає, нині триває допит свідків у справі. Дата найближчого слухання - 9 червня 2020 року.

 

Відео

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.