Роздрукувати цю сторінку

Жителя Гришківець Бердичівського району судять за розбійний напад

11 черв. 2020 Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

38-річного жителя смт. Гришківці звинувачують у розбійному нападі на дідуся-односельця та його сина.

Цікаво, що на час скоєння інримінованих дій, чоловік уже був обвинувачений - у незаконному виробництві, виготовленні, придбанні, зберіганні, перевезенні чи пересиланні наркотиків. Знаючи про кримінальне переслідування, він самовільно залишив межі країни, був оголошений у міжнародний розшук і, зрештою, за клопотанням Генпрокуратури, був виданий Україні з Узбекистану.


Схильність чоловіка до переховування від слідства і стала однією з причин чергового продовження йому терміну тримання під вартою. А у в’язниці він може провести до 12 років, якщо суд визнає його винним у вчиненні інкримінованого насильницького злочину.


Як було встановлено досудовим слідством, обвинувачений разом із двома спільниками (матеріали щодо них виділені в окремі провадження) проник до будинку 80-річного потерпілого, який мешкав із 46-річним сином. Господарів жорстоко побили, після чого зловмисники забрали з оселі та підсобних приміщень усе, що потрапило під руку: гроші, мобільний телефон, 20 кілограмів горіхів, 3 літри соняшникової олії, сокиру тощо. Загальна вартість заподіяної матеріальної шкоди становить майже 2700 гривень.


Умисні дії обвинуваченого, виражені у нападі з метою заволодіння чужим майном, поєднаним із застосуванням насильства, вчиненому за попередньою змовою групи осіб, поєднаний із проникненням у житло, органами досудового розслідування було кваліфіковано за частиною 3 статті 187 КК України. Обтяжує покарання факт скоєння злочинних дій щодо особи похилого віку, пом’якшувальних обставин досудове розслідування не встановило. Чи з’являться вони під час судового розгляду, покаже час. Стежте за нашими подальшими публікаціями про цю справу.

sudnapad1

sudnapad2