Правила пожежної безпеки під час ЗНО у Бердичеві — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Правила пожежної безпеки під час ЗНО у Бердичеві

17 черв. 2020 Головний інспектор Бердичівського міськрайвідділу Управління ДСНС в Житомирській обл. Віталій Пилипчук

Шановні громадяни! У червні-липні відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання для випускників 11-х класів. Нагадуємо Вам основні правила пожежної безпеки на об’єктах, задіяних у проведенні ЗНО.

По місту Бердичеву мережа пунктів проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році включає 6 об’єктів. Це загальноосвітні навчальні заклади.

1. У кабінетах не допускається:

- використовувати електронагрівальні прилади, електрокаміни, праски, чайники, кип’ятильники тощо;

- застосовувати саморобні подовжувачі, які не відповідають вимогам Правил улаштування електроустановок (ПУЕ) щодо переносних (пересувних) електропроводок;

- користуватися пошкодженими (несправними) розетками, відгалужувальними коробками, рубильниками тощо;

- використовувати вимикачі, штепсельні розетки не за призначенням, наприклад, для підвішування одягу та інших предметів;

- залишати без нагляду ввімкнені в мережу електроприлади;

- захаращувати підходи до засобів пожежогасіння.

2. Усе електрообладнання підлягає зануленню або заземленню відповідно до вимог ПУЕ.

3. Усі несправності в електромережах та електроапаратурі, які можуть спричинити іскріння, коротке замикання, нагрівання ізоляції кабелів і проводів понад норму, мають негайно усуватись.

4. Після закінчення занять учителі повинні оглянути приміщення, усунути виявлені недоліки і зачинити приміщення, вимкнувши електроживлення освітлення, приладів та обладнання.

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.