Прокуратура вимагає повернути територіальній громаді став у Бердичівському районі — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Прокуратура вимагає повернути територіальній громаді став у Бердичівському районі

22 черв. 2020 Пресслужба прокуратури Житомирської області

 Бердичівською місцевою прокуратурою заявлено до суду позов про зобов’язання приватного підприємця звільнити водний об’єкт площею понад 3,6 га та земельну ділянку, на якій розташований став, що у Бердичівському районі.

Установлено, що місцевий приватний підприємець тривалий час, із серпня 2012 року орендував став площею понад 3,6 га, об’ємом 40 тис м3, вартістю понад 3,7 млн грн та земельну ділянку, що на території Сингаївської сільської ради.


Коли ж у 2017 році строк дії договору оренди закінчився, орендар жодних заходів до поновлення договору оренди не вжив та в порушення вимог статті 34 Закону України «Про оренду землі», не повернув територіальній громаді водний об’єкт комунальної власності.
Наразі Господарським судом Житомирської області у справі відкрито провадження.

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.