Сварка з сусідами обійдеться бердичівлянину майже у півтисячі гривень — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Сварка з сусідами обійдеться бердичівлянину майже у півтисячі гривень

26 черв. 2020 Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

«З сусідом дружи і тин городи» - невідомо, чи дослухається 33-річний бердичівлянин цієї української приказки та чи почне-таки товаришувати із сусідами, однак їхній паркан йому вже довелось полагодити.

Днями даного молодого чоловіка Бердичівський міськрайонний суд визнав винним у скоєнні правопорушення, передбаченого статтею 173 КУпАП (дрібне хуліганство). Як було встановлено в ході розгляду справи, ввечері 14-го червня цього року чоловік мав конфлікт із двома своїми сусідами, під час якого ображав їх лайкою та пошкодив огорожу.

На суді молодик свою вину не заперечував, зазначив, що нині конфлікт між ним та сусідами вичерпано, а їхній паркан він відремонтував. Суд, враховуючи характер вчиненого, особу порушника та його ставлення до скоєного, вважав за доцільне призначити мінімальне з передбачених статтею 173 КУпАП покарання – штраф у розмірі трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 51 гривню.

Також, у разі винесення судом постанови про накладення адміністративного стягнення, особа, на яку воно накладено, має сплатити в дохід держави судовий збір. Його розмір встановлено Законом України «Про судовий збір» і в даному випадку він становить 0,2 розміру прожиткового мінімуму на одну працездатну особу – це 420,40 грн.

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.