Колектив Бердичівського міськрайонного суду перевірив містян на знання Конституції України — РІО Бердичів
  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Колектив Бердичівського міськрайонного суду перевірив містян на знання Конституції України

26 черв. 2020 Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

28 червня цього року уже в двадцять четвертий раз відзначається День Конституції України – єдине державне свято, закріплене у самій Конституції. Її прийняття закріпило правові основи незалежної України, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави, стало вагомим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина.

Для колективу Бердичівського міськрайонного суду День Конституції – особливе свято, адже Основний Закон держави щодня поряд, його нормами працівники апарату і судді керуються у повсякденній роботі. Цьогоріч карантинні обмеження не дозволяють відзначити це державне свято масово, скажімо, у формі Дня відкритих дверей або екскурсії до Бердичівського міськрайонного суду. Однак його креативний колектив таки знайшов доступний і безпечний спосіб не лише нагадати громадянам про прийдешнє свято, а й перевірити, чи добре вони знають Конституцію України.

Працівники суду «пішли в народ» - провели вуличне бліц-опитування громадян. Пропонували їм відповісти на десять запитань із чотирма варіантами відповідей, потім підраховували кількість правильних і нагороджували учасників опитування примірниками Конституції та жовто-блакитними прапорцями. Обізнаність містян щодо Основного Закону України дуже порадувала: фіксували по 7, 9 і навіть усі 10 правильних відповідей! Молодці, бердичівляни, так тримати!

Зі святом! Із Днем Конституції України!

konstitycia1

konstitycia2

konstitycia3

konstitycia4

 

Відео

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.