Субота, 28 Трв

За побиття родички у Бердичеві судили чоловіка

01 лип. 2020 Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

Великдень із поламаними ребрами – Бердичівський міськрайонний суд нещодавно виніс вирок 36-річному, неодноразово судимому чоловіку, який побив тітку своєї дружини.

Встановлено, що обвинувачений у квітні 2019-го року реалізував раніше виниклий на ґрунті особистих неприязних відносин умисел на заподіяння тілесних ушкоджень родичці. Він схопив жінку руками за волосся і побив колінами у груди, після чого повалив на підлогу та став наносити удари ногами. Потерпіла отримала тілесні ушкодження у вигляді перелому ребер, пальця лівої кисті та крововиливів на обличчі.

В судовому засіданні обвинувачений у скоєному зізнався та розповів, що торік на Великдень із дружиною та сином гостював у родичів, серед яких була і потерпіла – тітка дружини. А її він «терпіти не міг», бо разом із тещею вона «постійно читала йому моралі». Із гостин дружина та син пішли раніше, а він дорогою додому «завітав» до потерпілої, яка живе з ним у одному будинку, тільки поверхом нижче. Запитав, чи має вона ліки для дитини. Зайшовши до квартири, зачинив двері і відразу мовчки почав її бити, бо «був злий». Потім вийшов надвір перекурити, а про те, що сталось, аж наступного дня розказав дружині. Сама потерпіла розповіла, що обвинувачений не тільки її побив, а й… намагався зґвалтувати. Однак покарали чоловіка лише за нанесення тілесних ушкоджень (частина 1 статті 122 КК України), адже згідно із статтею 337 КПК, розгляд справи проводиться тільки по обвинуваченню, викладеному в обвинувальному акті. Суд за власною ініціативою не може доповнити обвинувачення новими епізодами або визнати встановленими кримінальні правопорушення, про які не вказано в обвинувальному акті, і які обтяжують покарання обвинуваченого.

За умисне спричинення тілесних ушкоджень середньої тяжкості бердичівлянин отримав півтора року ув’язнення. Вирок іще не набрав законної сили.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.