Бердичівський суд продовжив термін тримання під вартою підозрюваному у вбивстві брата — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Бердичівський суд продовжив термін тримання під вартою підозрюваному у вбивстві брата

10 лип. 2020 Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

У Бердичівському міськрайонному суді продовжують розглядати справу за звинуваченням 53-річного чоловіка у вбивстві рідного брата. На останньому судовому засіданні досліджували дані експертиз та характеристики підсудного, а також вирішували питання про продовження дії його арешту чи зміну запобіжного заходу на більш м’який.

Нагадаємо, мешканцю Любарського району інкримінують скоєння особливо тяжкого насильницького злочину, передбаченого частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України. За висновками досудового розслідування, у грудні минулого року він, будучи п’яним, маючи тривалі особисті неприязні стосунки із братом, з яким проживав в одному будинку, під час чергового конфлікту ударив того ножем у живіт. Потерпілий загинув на місці події.

В обвинуваченого є власна версія: нібито брат перший став погрожувати йому ножем, а він намагався захищатись. У боротьбі ножа вдалось відвоювати, однак нахромився на нього брат сам. Адвокат підсудного просив застосувати до чоловіка домашній нічний арешт, мовляв, нині із досліджених доказів вбачається лише факт перевищення тим необхідної самооборони.

Зважаючи на те, що потерпіла, свідки та обвинувачений живуть в одному селі і у випадку домашнього арешту останній може на них незаконним чином впливати, а опрацьовані наразі докази не зменшують обґрунтованість підозри, суд прийняв рішення продовжити чоловіку термін тримання під вартою ще на два місяці.

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.