На 95-му році життя відійшов у вічність Почесний бердичівлянин Іван Привалов — РІО Бердичів

Субота, 27 Листопада

На 95-му році життя відійшов у вічність Почесний бердичівлянин Іван Привалов

27 лип. 2020 З Офіційного порталу Бердичева

Пішов із життя Іван Привалов – учасник 2-ї Світової війни, активіст міської ветеранської організації, Почесний громадянин м. Бердичева.

Він народився у травні 1926-го. У 6 років став сиротою, виховувався у дитбудинку. У 43-му добровольцем пішов служити до армії. Став танкістом і перебував на службі у Збройних силах до 1972 року. Майже чверть сторіччя віддав ПТУ № 4, пропрацювавши у закладі воєнкомом. Всього себе віддавав роботі у міській ветеранській організації: без участі Івана Привалова важко було уявити загальноміські заходи, його добре знали у школах та у закладах культури.


Людина, котра завжди світилася посмішкою та особливою життєвою мудрістю… Людина, якою пишався і яку шанував Бердичів…


Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет і громада міста висловлюють щире співчуття рідним та близьким Івана Терентійовича. Вічний спокій йому та вічна шана…

 

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.