В Бердичівському міськвиконкомі говорили про гендерну рівність — РІО Бердичів

Неділя, 25 Жовтня

  • Купівля промислового майданчика

В Бердичівському міськвиконкомі говорили про гендерну рівність

05 жовт. 2020 Управління праці, сім’ї та соціального захисту населення

У приміщенні актової зали Бердичівської міської ради відбулося чергове засідання міської координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

 


У засіданні, яке проходило під головуванням заступниці міського голови Валентини Адаменко, прийняли участь члени координаційної ради, які є представниками управлінь та відділів виконавчого комітету Бердичівської міської ради, а також різних служб та відомств, більшість з яких являються суб’єктами, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі. Зокрема, фахівці управлінь праці, сім’ї та соціального захисту населення, освіти та науки, фінансового управління, співробітники Бердичівського міського центру соціальних служб та Бердичівської міської служби у справах дітей, відділу охорони здоров'я.

 

 

На засіданні координаційної ради також були присутні начальник сектора превенції Бердичівського відділу поліції ГУНП України в Житомирській області Геннадій Рудницький та начальник Бердичівського районного відділу Державної міграційної служби України в Житомирській області Наталія Паламарчук, а також представник Бердичівського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) Руслана Кулик.


Учасники координаційної ради обговорили зміни, які відбулися в чинному законодавстві та визначились з основними напрямами реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, забезпеченню гендерної рівності, сталому демографічному розвитку та протидії торгівлі людьми на місцевому рівні.

narada1

narada2

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.