Інформація паспортного столу щодо готовності ID-карток бердичівлян — РІО Бердичів
  • Купівля промислового майданчика

Інформація паспортного столу щодо готовності ID-карток бердичівлян

16 жовт. 2020 Бердичівський РВ УДМС України в Житомирській області

Друзі, 25 жовтня 2020 року в Україні відбудуться місцеві вибори, проголосувати на яких зможе кожен громадянин України, якому на момент голосування виповнилося 18 років.

Бердичівський РВ УДМС України в Житомирській області напередодні та у день голосування на місцевих виборах працюватиме у черговому режимі з 8.00 до 20.00 та надаватиме громадянам відповідні адміністративні послуги з видачі готових паспортів громадянина України, забезпечуючи тим самим реалізацію виборчого права українців.

Наразі у підрозділі Бердичівського РВ УДМС України в Житомирській області знаходиться 161 паспорт громадянина України у вигляді ID-картки, які очікують своїх власників.

Тому ми закликаємо усіх громадян, які нещодавно замовляли послуги з оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки, перевірити її готовність з допомогою електронного сервісу ДМС «Перевірка стану оформлення документів»: https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html

Якщо паспорт уже готовий до видачі – просимо завітати до підрозділу Міграційної служби та отримати його.

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.